Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Informacje dla Widza

GODZINY OTWARCIA KASY CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE

Poniedziałek 10.00 - 18.00
Wtorek 10.00 - 18.00
Środa 10.00 - 18.00
Czwartek 10.00 - 18.00
Piątek 10.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 18.00
Niedziela 10.00 - 18.00

Sklep oraz Kasa czynne również przed wydarzeniami biletowanymi.

Tel. 81 44 15 632

 

REZERWACJA BILETÓW

Rezerwacji indywidualnej i grupowej można dokonywać osobiście lub telefonicznie pod numerem (+48) 81 44 15 675 w Dziale Sprzedaży i Obsługi Widza CSK; od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Termin zakupu biletów zarezerwowanych telefonicznie lub osobiście w Dziale Sprzedaży i Obsługi Widza CSK wynosi maksymalnie 3 dni od daty dokonania rezerwacji. Rezerwacje biletów nieopłacone w wyznaczonym terminie zostają anulowane bez wcześniejszego powiadomienia.

W okresie 4 dni przed wydarzeniem rezerwacji nie przyjmujemy.

CSK zastrzega sobie możliwość wyłączenia rezerwacji grupowych na wybrane wydarzenia.

 

RODZAJE BILETÓW

Sala Operowa podzielona została na następujące kategorie cenowe:

  • VIP

  • Premium

  • I kategoria

  • II kategoria

  • III kategoria

  • Miejsca z ograniczoną widocznością

 

Centrum Spotkania Kultur zastrzega sobie prawo do podziału Sali Operowej na mniejszą ilość kategorii.

Kategoria cenowa odpowiada komfortowi odbioru wydarzenia przez publiczność.

W kategoriach I, II i III istnieje możliwość zakupienia biletów normalnych i ulgowych. CSK zastrzega sobie prawo do skontrolowania dokumentów uprawniających do ulgi w trakcie sprawdzania biletów.

W Sali Kameralnej obowiązują miejsca nienumerowane.

 

PLAN SALI OPEROWEJ CSK

REGULAMIN SPRZEDAŻY I REZERWACJI BILETOW NA WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ CSK

 

 

SZATNIA

Szatnia CSK jest obowiązkowa, bezpłatna i dozorowana. CSK nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz dokumenty pozostawione w szatni. Pół godziny po zakończeniu wydarzenia szatnia zostaje zamknięta. Pozostawione rzeczy będą do odbioru dnia następnego w Dziale Obsługi Widza CSK (poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 - 16:00).

Biuro Rzeczy Znalezionych

Po rzeczy zagubione w trakcie wydarzeń należy zgłaszać się do Działu Sprzedaży i Obsługi Widza CSK, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 — 16:00.

INNE

Bilety kupione przez Internet należy wydrukować. Honorowane są również bilety w formie elektronicznej na urządzeniach mobilnych.

Wejściówki na miejsca z ograniczoną widocznością sprzedawane są tylko w dniu wydarzenia, na 2 godziny przed jego rozpoczęciem, pod warunkiem, że są sprzedawane miejsca na balkonach.

Dzieci do 4 lat, siedzące na kolanach opiekuna, wchodzą za darmo (po bezpłatną kartę wstępu należy zgłosić się do Kasy CSK).

Na terenie CSK obowiązuje całkowity zakaz palenia i używania tzw. e-papierosów.

Prosimy Państwa o punktualne przychodzenie na wydarzenia. Osobom spóźnionym bileterzy umożliwią wejście do Sali Operowej w przerwie wydarzenia (o ile występuje) i bez gwarancji zajęcia swojego miejsca!

 

DOSTĘPNOŚĆ

Osoby poruszające się na wózkach.

Dla osób poruszających się na wózkach dostępne są zarówno Sala Operowa (Amfiteatr) jak i Sala Kameralna oraz Sala Kinowa.

CSK prowadzi rezerwację specjalnych miejsc na widowni Sali Operowej przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie w Dziale Sprzedaży i Obsługi Widza CSK (+48) 81 44 15 675.

Na każde Wydarzenie, którego organizatorem jest Centrum Spotkania Kultur, osoby z niepełnosprawnościami, które poruszają się na wózku inwalidzkim i nie kupują biletu na miejsce siedzące, mają prawo do zakupu biletu wstępu bez miejsca siedzącego w cenie 10 zł, pod warunkiem dostępności przestrzeni. Na Sali Operowej CSK w Amfiteatrze istnieje specjalnie wydzielona przestrzeń, która pomieści 2 wózki inwalidzkie (w rzędzie 8 miejsca N1 i N2 na planie Sali). Opiekunowi w każdym przypadku przysługuje bilet ulgowy (na każdą z dostępnych kategorii poza miejscami Premium i VIP).

Pracownicy Obsługi Widza doradzą, jak najwygodniej dotrzeć do wybranego miejsca.

W CSK znajdują się windy i toalety przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI CSK - LINK

 

OPROWADZANIE PO CSK

Zapraszamy do zwiedzania przestrzeni Centrum Spotkania Kultur w Lublinie z przewodnikiem. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza – telefonicznie pod numerem  81 441 56 75 lub mailowo: obslugawidza@spotkaniakultur.com. Oprowadzanie po wcześniejszej rezerwacji możliwe jest w zorganizowanych grupach od 10 do 25 osób. Informujemy, że Oprowadzania odbywają się wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Podczas oprowadzania uczestnicy poznają historię budynku Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Trasa oprowadzania obejmuje m.in. Salę Operową, Vip Room, Foyer Sali Operowej, Miejska łąka kwietna, Galerie Wystaw Czasowych, Tarasy Widokowe, Miejska Pasieka Artystyczna (trasa oprowadzania może ulec zmianie, ze względu na zajętość przestrzeni).

Ceny biletów:
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 8 PLN
Dzieci do lat 4: bilet bezpłatny

Przed zaplanowanym oprowadzaniem prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i funkcjonowania CSK w trakcie epidemii oraz Regulaminem Oprowadzania po Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

 

Biuro Sprzedaży i Obsługi Widza CSK

I piętro, wejście od ul. Radziszewskiego

tel. 81 44 15 675

e-mail: obslugawidza@spotkaniakultur.com

Centrum Spotkania Kultur jest partnerem Programu Rodzina Trzy Plus

 

ccc